© 2023 by Design for Life.

Proudly created with Wix.com

  • Grey Instagram Icon
Merhaba biz Pointerior !

İç mimarlık okuyup eğitim sürecini tecrübe etmiş 2 arkadaş olarak öğrencilerin özellikle ''İç Mimarlık''  alanında faydalanabileceği çok fazla platform olmadığını fark ettik bu yüzden Pointerior’ı kurduk. Mesleğimizin kapsamlı bir tasarım disiplini olduğu ve çevremize tasarımcı gözüyle bakabilmenin önemi hakkında konuşmak istiyoruz. Aynı zamanda eğitim sürecinde nasıl plan yerleşimi yapılacağından nasıl portfolyo hazırlanacağına kadar ihtiyaç duyulan birçok konuda yardımcı olmaya çalışacağız. 

 

Elif Taşdan

Hacettepe Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünden mezun oldu. Lisans eğitimi boyunca çeşitli şantiye ve ofislerde stajyer olarak görev aldı. Tasarım ve mimari konularda kendini geliştirmek, farklı bakış açıları kazanmak için sempozyum ve workshoplara katıldı. Farklı tasarım ofislerinde iş deneyimi kazandı.

Portfolyo

https://issuu.com/elifftsdn/docs/elif-tasdan-portfolyo

 

Nilüfer Toy

Hacettepe Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünden mezun oldu. Yurtdışı öğrenci değişim programlarına katılarak farklı deneyimler elde etti ve çeşitli ofislerde stajerlik deneyimi yaşadı. Farklı firmalarda görev alarak iş deneyimi  kazandı.

Portfolyo

https://issuu.com/toy.nilufer/docs/nilufertoy-2019